Ga naar de inhoud

ISV-opgaven beschreven door stadsdichter

Hi Esmay, wie ben jij en wat ga je voor ons doen? “Ik ben Esmay Usmany. Artiest, schrijver, theatermaker en sinds februari dit jaar ook stadsdichter van Gorinchem. Ik geloof dat woorden iets kunnen openbreken. Een gesprek. Een gevoel waarvan je dacht dat je het alleen droeg.

Mensen

De komende maanden mag ik schrijven over de vier opgaven uit de Integrale Samenlevingsvisie. Een grootse naam voor iets dat uiteindelijk heel dichtbij begint. Bij mensen. Bij hoe we samenleven. Hoe we naar elkaar kijken. Hoe we zorgen. Hoe we ruimte maken voor elkaar. Hoe we soms verdwalen en elkaar soms juist onverwacht terugvinden.

Tussen de regels door

In de vier edities na de zomervakantie lees je van mijn hand over wat er leeft in Gorinchem. Over gezondheid, betrokkenheid, meedoen en passende ondersteuning, maar nooit alleen vanuit beleid. Ik wil schrijven over de mens erachter. Over de stad tussen de regels door. En als stadsdichter is dat precies wat ik hoop te doen: de stad openen door haar te dichten.”

Meer informatie over Esmay staat op www.esmayusmany.com (opent in nieuw tabblad).


Delen via: