Werkzaamheden op begraafplaats De Haarhof
In juni 2026 zijn er werkzaamheden op begraafplaats De Haarhof. In deze periode worden enkele grafvelden geruimd. Het gaat om algemene graven die volgens afspraak na een vaste periode worden geruimd en waarvan nabestaanden eerder zijn geïnformeerd.

Delen van de begraafplaats zijn tijdelijk afgeschermd
De werkzaamheden starten naar verwachting op 1 juni 2026 en duren ongeveer vier weken. De planning is ook afhankelijk van het weer. Tijdens deze periode schermen we delen van de begraafplaats tijdelijk af. De werkzaamheden zijn achter de afscherming maar bezoekers kunnen wel machines en werkverkeer zien. De afgeschermde plekken zijn niet toegankelijk.
De gemeente voert deze werkzaamheden zorgvuldig en met respect uit. We doen ons best eventuele overlast zo veel mogelijk te beperken. Heeft u vragen? Neem dan contact op via begraafplaats@gorinchem.nl