Verlengen van een vergunning kan alleen als u hiervoor van de gemeente Gorinchem een brief heeft ontvangen. Uw parkeervergunning(en) verlengt u zelf in het online parkeerloket
Hoe werkt het
- U logt met eHerkenning in op het online parkeerloket.
- Wanneer u dit voor de eerste keer doet, vraagt het systeem om uw e-mailadres in te voeren.
- Op dit e-mailadres ontvangt u een bericht met een verificatiecode. Als u op deze code klikt, herkent het systeem uw e-mailadres.
- Voortaan verloopt alle correspondentie via dit e-mailadres. Brieven en e-mails kunt u altijd terugvinden in het online parkeerloket, onder ‘correspondentie’.
- Vanaf het moment dat u de verlengingsbrief heeft ontvangen, staat hier in uw persoonlijke omgeving het product ‘verlenging’ klaar. Als u dit product selecteert en betaalt via iDEAL, is de verlenging per direct geregeld.
- Per e-mail ontvangt u een bevestiging van de verlenging van uw parkeervergunning.
- U ontvangt géén papieren parkeergunning meer; de parkeervergunning is digitaal.
Hulp nodig?
Als u hulp nodig heeft bij het verlengen van uw parkeervergunning kunt u een afspraak maken met de gemeente via telefoonnummer 140183. Dan loopt een medewerker samen met u door het online parkeerloket en kunt u uw vragen stellen.
Kosten
Omschrijving product | Bedrag |
---|---|
Bedrijfsvergunning (per jaar) | €450,00 |
Contact
Telefoon: 14 0183
Email: kcc@gorinchem.nl